En Merkezi Yurt Biziz! Oktan Yurtları

EN YAKIN YURT

Avcıların merkezinde ,İstanbul üniversitesine yürüme mesafesinde yurtlarımızda ulaşım sorunu yaşamayacaksınız.

EN GÜVENLİ YURT

Konumundan dolayı hayatın sürekli aktığı yurdumuzda, iç ve dış güvenlik ,24 saat kamera ve gecelri her zaman bir görevlinin bulunduğu yurtlarımız sizin için en güvenli yerdir.

AİLE SICAKLIĞINDA YURT

Siz değerli öğrencilerimizi müşteri gibi görmüyor yurdumuzda kendinizi evinizde hissedeceksiniz.

ÇAĞDAŞ BİR ORTAM

Yurtlarımız siz değerli öğrencilerimizin dünya görüşlerine saygı duymakta ,baskının olmadığı , kendini geliştireceğin bir ortamda mutlu olacak ve geleceğe emin adımlarla ilerleyeceksiniz.

MANZARASI EN GÜZEL YURT

Terasında Marmara Denizine karşı kitaplarınızı okuyup kahvenizi içebileceğiniz yurt.. Fazla söze ne hacet

EN TEMİZ YURT

Her iki günde bir odaların, her gün lavabo ve tuvaletlerin temizlendiği yurt

EN TECRÜBELİ YURT

Bulunduğu bölgenin en eski yurdu olan Oktan Öğrenci Yurtları ,gerek tecrübesi gerek çalışanlarının bu konudaki birikimleriyle siz değerli öğrencimizin her türlü sorununu çözmeye çalışmaktadır.

SPOR SALONU OLAN YURT

Yorulan zihninizi dinlendirmek için uygun zamanlarda spor yapabileceğiniz bir spor salonu olan yurda ne dersiniz ? ‘Sağlam kafa sağlam vücutta bulunur’. M. Kemal ATATÜRK

EN FERAH YURT

Bir tarafı Küçük Çekmece gölü bir tarafı Marmara Denizi olan terasında her dami oturabileceğiniz, dört tarafı da açık olan en ferah yurt

MİLLİ EĞİTİM BAAKNLIĞINA BAĞLI YURT

Yurdumuz Milli Eğitim Bakanlığına bağlı resmi bir yüksek öğrenim öğrenci yurdudur.Üniversite öğrencisi olmayan kişilerin yurdumuzda kalması mümkün değildir.

 Bir cevap yazın