Hakkımızda

Oktan Özel Erkek Öğrenci Yurdu, 200 erkek öğrenci kapasitesi ile Avcılar’ın merkezinde hizmet vermektedir. Her türlü sosyal aktivitelerin bulunduğu yurdumuzda ve Avcılar ilçesinde, eğitimide ön planda tutan anlayışla hizmet vermekteyiz. Rehber öğretmenler eşliğinde öğrencilerin başarılı olmasında katkı sunduğumuz gibi, sportif ve kültürel faaliyetlerin bulunduğu bir mekan yarattık. İstanbulda trafik sorununun bulunmadığı, hava ulaşımına, deniz ulaşımına, karayolu ulaşımına 15 ‘er dakika mesafeli olan tek Yurt olma özelliğine sahibiz. Çatı terasında spor salonu, kuaför salonu, kafeteryası, kütüphanesi, kış bahçesi ile sizlere hizmet veren bir mekan yarattık. Her türlü sosyal ve kültürel imkanların bulunduğu yurdumuzda yurdumuzun bulunduğu konum itibariyle kültür merkezlerinde, alışveriş merkezlerinde öğrenciler her türlü ihtiyacını karşılama imkanına sahiptir. Klasik yurt anlayışı dışında sadece yatılan ve yemek yenilen yer değil her türlü ihtiyacınıza yönelik bir yurt yarattık. Öğrencilerimizin zihinsel ve bedensel gelişmeleri için Sabah 07:00 – 10:00 arasında ücretsiz kahvaltı sunulmaktadır. Kahvaltıda sunulacak kahvaltı menusü yapılan sözleşmede belirtilecektir.

Bizler öğrencilerimize değer veriyoruz. Onları mutlu etmek için sürekli uğraşıyoruz sosyal aktivitelerle dolu Oktan Yurtları her zaman sizlerle!

Misyonumuz

  • Üniversite hayatına adım atan gençler için yüksek standartlara sahip bir yaşam alanı yaratma düşüyle hareket ettik.
  • Gençlerin kendilerini evlerinde hissedecekleri, sadece kalacak yer vaad etmenin ötesinde, yaratıcılıklarını ve kişiliklerini geliştirebilecekleri, onlara ihtiyaç duydukları her şeyi sunabileceğimiz yeni nesil bir yaşam alanı.
  • Ailelerden ve sizlerden gelen olumlu tepkilerden bunu fazlasıyla başardığımızı görmekten mutluluk duyuyoruz.
  • Burada, genç ama konunun uzmanı bir ekip ile yolumuza devam ediyor, hak ettiği standartlarda bir öğrencilik hayatı düşleyen tüm üniversitelileri
  • Yurdumuzun ayrıcalıklarını yaşamaya davet ediyoruz.

Basında Oktan Yurtları

Yardımcı olmamızı ister misin ?

Sana yardımcı olmak için biz her zaman buradayız. Kafana takılan birşey varsa lütfen bize aşağıda ki sayfaya tıklayarak ulaş!

Yurda genel olarak gelme amacım ders çalışmak. Evimde hiçbir şekilde ders çalışamadığım için yurda gelmek istedim bu yüzden tereddütte kaldım fakat geldiğim günden beri hiçbir problem yaşamadım herşey güzel hayatım düzene girdi. Düzenli olarak kahvaltımı edebiliyorum bu yüzden çok mutluyum. Teşekkür ederim 🙂

Ertan C.
Bahçeşehir Üniversitesi, Bilgisayar Mühendisliği