Özel Oktan Erkek Öğrenci Yurdu

Sıkça Sorulan Sorular

Öğrencilerimizn huzur ve güvenliği için 24 saat nöbetçi idareci ve uzman kadromuz ile güvenlik sağlanıyor. Yurtlarımız 24 saat boyunca güvenlik kamerasıyla kontrol altında tutulmaktadır. Ayrıca özel bir güvenlik şirketi ile anlaşmalı olan yurtlarımızda gece ve gündüz güven içerisinde kalbilirsiniz. Standartlara uygun olarak en son sistem yangın dolapları, alarm sistemleri ve ekipmanları donatılmış yurt binalarımız alınan tüm yangın ve güvenlik tedbirleri ile eksiksiz ve müdahaleye hazır durumdadır.

T.C. Milli Eğitim Bakanlığından izinli ve ruhsatlı faaliyet göstermekteyiz. Herhangi bir dernek, vakıf, düşünce veya buna benzer bir örgüte bağlı ve bağımlı değiliz. Özel yurt işletmeciliği ilke ve amaçları doğrultusunda Atatürkçü, çağdaş, evrensel, laik ve bilimsel yurt hizmeti sunmak amacından hareketle hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Hiçbir şekilde kimsenin düşüncesinden veya giyiminden dolayı ayrım yapılmaz..

Binalarımız en son teknoloji ile donatılmış merkezi kalorifer sistemleri ile ısıtılıyor. Isınma sistemlerimiz sabah ve akşam teknik ekibimiz tarafından günlük kontrol edilmektedir.

Huzur ve mutluluğun yaşandığı, güler yüzün hiç eksik olmadığı bu kocaman ailede her yıl tanışma, mezuniyet ve moral geceleri yapılmaktadır. Güzel havalarda hafta sonları piknik, tarihi bölge ve yakın illere geziler, akşamları sinema, tiyatro, konser gibi aktiviteler yıl boyunca yapılmaktadır.

Yurt ücreti ders yılı süreleri için geçerlidir ve yaz okulu, staj v.b. hariçtir. Dönem içerisinde resmi ve dini bayram tatillerinde öğrenci talebimize göre nöbetçi şubelerimiz bulunmaktadır. Yaz döneminde yurtlarımız da kalmak için fiyatlarımızla ilgili yurt idaresinden bilgi edinebilirsiniz.

-6 adet fotoğraf
-Sağlık raporu
-Sabıka kaydı
-Öğrenci belgesi
-Vukuatlı nüfus cüzdanı sureti
-İkametgah belgesi

Telefon veya internet yoluyla ön kayıt yaptırabilirsiniz. Ön kayıt ve rezervasyon yaptırmak isteyenler web sitemizdeki ön kayıt formunu doldurarak veya e-mail adresimize e-mail gönderek bize ulaşıp ön kayıt yaptırabilirsiniz.

Birlikte kalmak istediğiniz arkadaşınız veya arkadaşlarınızla aynı odaya dönem başında kayıt yaptırabilirsiniz. Sizin bir tercihiniz yoksa idarecilerimiz bölümlerinize birinci – ikinci öğretim olma durumunuza, sosyo – kültürel yapınıza vb. Uygun şekillerde oda arkadaşınızı seçmektedir.

Nadir olarak anlaşmazlıkla karşılaşsak da yurt müdürlerimiz tarafından öğrencilerimizin istedikleri bir başka muadil odaya ya da yine arzu ederlerse bir başka şubemize nakil durumu gerçekleştirilmektedir.

Yurdumuz hakkında farklı bir sorunuz varsa eğer, İletişim sayfamızdan bize ulaşarak yada Geri arama talebi bırakarak sizi aramamızı sağlayabilirsiniz. Linklere tıklayarak direk iletişim sayfalarına geçiş yapabilirsiniz.

Exit mobile version