Özel Oktan Erkek Öğrenci Yurdu

Hizmetler

Yüz Tanıma Sistemi

Yurdumuzda diğer yurtlardan farklı olarak kullanılan yüz tanıma sistemi ile öğrencilerimizin giriş çıkış saatleri kolaylıkla kontrol edilebilmektedir.

İç Güvenlik

Öğrencilerimizin özel alanları dışında yurdun girişleri ve çevresi güvenlik kameraları ile izlenmektedir. İç güvenlik görevlilerimiz, dış güvenlikten geçen ziyaretçileri yurdun içinde ilgili birimlere yönlendirir.

Lavabo-WC-Banyo

Yurdumuzda 24 saat sıcak su mevcuttur.Her katta öğrencilerimizin sayısı hesaplanarak düzenlenmiş tuvalet ve banyolar her gün günde iki kere kat görevlileri tarafından temizlenmektedir.

Spor salonu

Sağlıklı ve formda kalmak için spor yapmak isteyen öğrencilerimiz için kapalı spor salonu mevcuttur. Öğrencilerimiz spor salonundan da ücretsiz olarak yararlanabilir.

Danışma & Sekreterya

Yurdumuza, gelen öğrencilerimiz ya da ziyaretçilerimiz idari katta bulunan sekreterlikte karşılanır ve detaylı bir şekilde bilgi edinebilir.

Dış Güvenlik

Oktan Özel Erkek Öğrenci Yurdu’nda kalan öğrencilerimizin, huzur ve güvenliğini sağlamak amacıyla yurdumuzda resmi tatiller dâhil 24 saat kesintisiz biri idareci olmak üzere dış güvenlik görevlileri bulunmaktadır.

Çamaşırhane Hizmeti

Yurdumuzda barınan öğrencilerimizin çamaşırları haftanın belli günlerinde kat görevlilerimiz tarafından yıkanmaktadır. Böylelikle öğrencilerimize zaman tasarruf imkanı sunuyoruz.

Aile Rehberi

Öğrencilerimizin aileleri yurdumuza geldiği zaman onların rahatça dinlenmelerini sağlıyoruz. Amacımız, her zaman aile ortamını yaratmak ve bu ruhu hiçbir zaman kaybetmemektir.

Kantin ve Kafeterya

Saat 03.00’ye kadar açık olan kantin ve kafeteryada hizmetimiz bulunmaktadır. Kantinimizde çeşitli yemek ve içecekler yer almaktadır.

Odaların Özellikleri

Odalarımız laminant parke olup, her odada standart olarak öğrenciye ait çalışma masası, ahşap elbise dolabı, televizyon, buzdolabı, ütü, ütü sehpası ve çamaşır kurutmalığı mevcuttur. Telefon ile detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Bilgisayar Odası

Yurdumuzda internet bağlantılı bilgisayar odası bulunmaktadır. Bu sayede her türlü bilgiye anında ulaşarak araştırma, proje ve ödevlerini hazırlayabilirler. Öğrencilerimiz ücretsiz olarak yararlanmaktadır.

Bavul Odası

Her katta odalarına yerleşen öğrencilerimizin boş bavullarını koyabilecekleri bavul odası bulunmaktadır. Her kata ait bavul odası bulunmaktadır.

Sosyal Aktivite

Yurdumuza, gelen öğrencilerimiz ya da ziyaretçilerimiz idari katta bulunan sekreterlikte karşılanır ve detaylı bir şekilde bilgi edinebilir.

Temizlik Hizmeti

Odalarımızın temizliği günlük olarak yurt personeli tarafından yapılmaktadır. Yurt idaresi tarafından verilen nevresim takımları 15 günde bir olmak üzere kat görevlileri tarafından yıkanıp ütülenerek teslim edilmektedir.

Etüt Odası

Rahat, sessiz ve modern bir çalışma ortamının sağlandığı etüt salonlarından öğrencilerimiz 24 saat ücretsiz olarak faydalanabilirler. Aynı zamanda etüd salonunda bulunan kaynaklarından yararlanabilirsiniz.

Daha Fazlası..

Daha fazla hizmetlerimizi öğrenmek istiyorsanız lütfen bize telefon üzerinden ulaşın.

Kafanızda soru işaretleri mi var ? Telefon numaranızı bırakın, yurt yetkililerimiz sizi arasın!

Exit mobile version