BASINDA BİZ

14 YILDIR İLKELERİMİZDEN HİÇ BİR ÖDÜN VERMEDİK... HİÇ BİR CEMAAT VE VAKIFLA BAĞLANTIMIZ KESİNLİKLE YOKTUR.

"Eğitim, refah anında bir süs, felaket sırasında bir sığınaktır."

Aristoteles

İSTANBUL'DAKİ ÜNİVERSİTELER

DEVLET ÜNİVERSİTELERİ
İstanbul Üniversitesi
Adres : İstanbul Üniversitesi Merkez Kampüsü, 34452 Beyazıt/Eminönü-İstanbul
Telefon : 0(212) 440 00 00
web: http://www.iu.edu.tr/
Boğaziçi Üniversitesi
Adres : Boğaziçi Üniversitesi 34342 Bebek, İstanbul
Telefon : 0 (212) 359 54 00
web: http://www.boun.edu.tr/
Galatasaray Üniversitesi
Adres : Çırağan Cad. No:36 34357 Ortaköy/İstanbul
Telefon : 0 (212) 227 44 80
web: http://www.gsu.edu.tr
İstanbul Teknik Üniversitesi
Adres : İTÜ Ayazağa Kampüsü 34469 Maslak-İSTANBUL
Telefon : 0 (212) 285 34 91
web: http://www.itu.edu.tr
Marmara Üniversitesi
Adres : Batı Mah. Akasya Sok. A-11
Telefon : 0 (216) 390 0970
web: http://www.marmara.edu.tr/
Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi
Adres : Meclis-i Mebusan Caddesi No: 24 Fındıklı 34427 İstanbul
Telefon : 0(212) 252 16 00
web: http://www.msgsu.edu.tr
Yıldız Teknik Üniversitesi
Adres : Yıldız Teknik Üniversitesi 34349 Beşiktaş /İstanbul
Telefon : 0(212) 383 70 70
web: http://www.yildiz.edu.tr/
ÖZEL ÜNİVERSİTELER
Bahçeşehir Üniversitesi
Adres : Çırağan Caddesi 34353 Beşiktaş / İSTANBUL
Telefon : 0(212) 381 00 00
web: http://www.bahcesehir.edu.tr/
 

 avcılar yurtlar

gelişim üniversitesine yakın yurt

avcılar yurt

avcılar yurtlar

HİZMETLERİMİZ

Dış Güvenlik

Oktan Özel Erkek Öğrenci Yurdu’nda kalan öğrencilerimizin, huzur ve güvenliğini sağlamak amacıyla yurdumuzda resmi tatiller dâhil 24 saat kesintisiz biri idareci olmak üzere dış güvenlik görevlileri bulunmaktadır. Dışarıdan gelebilecek her türlü tehditlere karşı caydırıcı önlemlerin alınması amacıyla güvenlik kameraları ile desteklenen özel güvenlik sistemi mevcuttur.

İç Güvenlik

Öğrencilerimizin özel alanları dışında yurdun girişleri ve çevresi güvenlik kameraları ile izlenmektedir. İç güvenlik görevlilerimiz, dış güvenlikten geçen ziyaretçileri yurdun içinde ilgili birimlere yönlendirir.

Saatli Kart Sistemi

Yurdumuzda diğer yurtlardan farklı olarak kullanılan saatli kart sistemi ile öğrencilerimizin giriş çıkış saatleri kolaylıkla kontrol edilebilmektedir. Yurt girişinde bulunan kart sisteminde öğrencilerimizin kendi isimleri ile açılan kartlarını saat kutusuna işlemektedir. Bu kartlar her akşam gece yönetim memuru tarafından kontrol edilmekte ve yurtta bulunan öğrenci sayısı ile ilgili tüm kontroller kolaylıkla yerine getirilmektedir.

Danışma-Sekreterya

Yurdumuza, gelen öğrencilerimiz ya da ziyaretçilerimiz idari katta bulunan sekreterlikte karşılanır. Kayıt yaptırmak için gelen öğrenci ve velilerimiz yurdumuzu gezdikten sonra kayıt kabul için müdür yardımcısı ile görüştürülür.

Yemekane Hizmetleri

Self servis bir düzene sahip yemekhanemizde, sabah kahvaltısı ücrete dâhildir. Akşam yemeği 4 çeşit olarak öğrencilerimizin günlük kalori ihtiyacı hesaplanarak hazırlanmaktadır. Yemeklerimizde kaliteli ve taze malzemeler kullanılmaktadır.

Kantin ve Kafeterya Hizmetleri

Saat 03.00’ye kadar açık olan kantin ve kafeteryada öğrencilerimiz için hamburger, tost ve gözleme çeşitleri, soğuk ve sıcak içecekler ile tatlı çeşitleri bulunmaktadır. Ayrıca deniz manzaralı kış bahçesinde öğrencilerimizin boş zamanlarını değerlendireceği sosyal aktiveteler bulunmaktadır.

Odaların Özellikleri

Yurdumuzda Vip Odadan 1 Kişilik, 2 Kişilik, 3,4,5 ve 6 Kişilik Odalar Mevcuttur, Odalarımız laminant parke olup, her odada standart olarak öğrenciye ait çalışma masası, ahşap elbise dolabı, lcd televizyon, buzdolabı, ütü, ütü sehpası ve çamaşır kurutmalığı mevcuttur. Odalarımızda her öğrenciye ait ADSL bulunmaktadır. Ayrıca odaların temizliği günlük olarak yurt personeli tarafından yapılmaktadır.

Günlük Temizlik Hizmeti

Odalarımızın temizliği günlük olarak yurt personeli tarafından yapılmaktadır. Yurt idaresi tarafından verilen nevresim takımları 15 günde bir olmak üzere kat görevlileri tarafından yıkanıp ütülenerek öğrencilerimize teslim edilmektedir.

Lavabo-Wc-Banyo

Yurdumuzda 24 saat sıcak su mevcuttur.Her katta öğrencilerimizin sayısı hesaplanarak düzenlenmiş tuvalet ve banyolar her gün günde iki kere kat görevlileri tarafından temizlenmektedir.

Çamaşırhane hizmeti

Yurdumuzda konaklayan öğrencilerimizin çamaşırları haftanın belli günlerinde kat görevlileri nezaretinde öğrencilerimiz tarafından ücretsiz olarak yıkanmaktadır. Böylece öğrencilerimize zaman ve para tasarrufu yapma imkanı sunuyoruz.
Ayrıca isteyen öğrencilere ücreti karşılığında ütü ve çamaşır yıkama hizmeti verilmektedir.

Bilgisayar Odası

Yurdumuzda internet bağlantılı bilgisayar odası bulunmaktadır. Bu sayede öğrencilerimiz her türlü bilgiye anında ulaşarak araştırma, proje ve ödevlerini hazırlayabilirler. Öğrencilerimiz bilgisayar odasından, ücretsiz faydalanabilirler.

Etüd Odası

Rahat, sessiz ve modern bir çalışma ortamının sağlandığı etüt salonlarından öğrencilerimiz 24 saat ücretsiz olarak faydalanabilirler.

Spor salonu

Sağlıklı ve formda kalmak için spor yapmak isteyen öğrencilerimiz için kapalı spor salonu mevcuttur. Öğrencilerimiz spor salonundan da ücretsiz olarak yararlanabilir.

Aile Rehberi

Öğrencilerimizin aileleri yurdumuza geldiği zaman onların rahatça dinlenmelerini sağlıyoruz.

Bavul Odası

Her katta odalarına yerleşen öğrencilerimizin boş bavullarını koyabilecekleri bavul odası bulunmaktadır.

ULAŞIM

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ AVCILAR KAMPÜSÜ
Yurdumuz İstanbul Üniversitesi’ne yürüme mesafesindedir. Öğrencilerimiz, okullarına yürüyerek 7 dakikada ulaşabilirler.

İSTANBUL GELİŞİM YÜKSEK OKULU
İstanbul Gelişim Meslek Yüksek Okuluna yürüme mesafesindedir. Öğrencilerimiz, okullarına yürüyerek 10 dakikada ulaşabilirler.

İSTANBUL GELİŞİM ÜNİVERSİTESİNE
İstanbul Gelişim Üniversitesi’nde okuyan öğrencilerimiz Metrobüs ile 3 dakika mesafededir. ( Yürüme Mesafesi 15 dakikadır.)

İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ
Yurdumuzdan İstanbul Aydın Üniversitesi’ne gitmek isteyen öğrencilerimiz, okullarının Florya Kampüsü’ne metrobüsle yaklaşık 8 dakikada ulaşabilirler.

AR-EL ÜNİVERSİTESİ 
Yurdumuzdan AR-EL Üniversitesi’ne ulaşmak isteyen öğrencilerimiz okullarının bulunduğu Sefaköy’e yaklaşık 12 dakikada ulaşabilirler.

KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ
Yurdumuzdan Kültür Üniversitesi’ne ulaşmak isteyen öğrencilerimiz okullarının Ataköy ve Şirinevler Kampüsü’ne metrobüsle yaklaşık 15 dakika sonra ulaşabilirler.

YENİ YÜZYIL ÜNİVERSİTESİ

Yurdumuzdan Yeni Yüzyıl Üniversitesi’ne ulaşmak isteyen öğrencilerimiz metrobüs ile 17 dakika’da ulaşabilirler.

ESENYURT ÜNİVERSİTESİ

Yurdumuzdan Esenyurt  Üniversitesi’ne ulaşmak isteyen öğrencilerimiz Üniversitenin ücretsiz servisi ile 10 dakikada ulaşabilirler.

ULAŞIM

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ BEYAZIT KAMPÜSÜ
İstanbul Üniversitesi Beyazıt Kampüsü’nde okuyan öğrencilerimiz metrobüsle Topkapı’ya ulaştıktan sonra tramvayla Beyazıt’ta bulunan okullarına ulaşabilirler, 35 dakika mesafededir.

HALİÇ ÜNİVERSİTESİ
Yurdumuzdan Haliç Üniversitesi’ne ulaşmak isteyen öğrencilerimiz metrobüsle Topkapı’ya ulaştıktan sonra Taksim otobüslerine binerek okullarına gidebilirler, 30 dakika mesafededir.

BEYKENT ÜNİVERSİTESİ
Yurdumuzdan Beykent Üniversitesi’ne ulaşmak isteyen öğrencilerimiz Metrobüsle 12 dakikada ulaşabilirler.


KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ (SELİMPAŞA KAMPÜSÜ)

Yurdumuzdan Kadir Has Üniversitesi’ne ulaşmak isteyen öğrencilerimiz Avcılar’daki Servis araçları ile 30 dakikada ulaşabilirler.

AREL ÜNİVERSİTESİ (TEPECİK KAMPÜSÜ)
Yurdumuzdan AREL Üniversitesi’ Tepecik kampüsü’ne ulaşmak isteyen öğrencilerimiz servis araçları ile 25 dakikada ulaşma imkanına sahip bulunmaktadır.

 

İSTANBUL TIP FAKÜLTESİ
İstanbul Tıp Fakültesi’nde okuyan öğrencilerimiz metrobüsle Topkapı’ya ulaştıktan sonra tramvayla Çapa’da bulunan üniversitelerine gidebilirler.

ULAŞIM

KAVRAM ÜNİVERSİTESİ
Yurdumuzdan Kavram Üniversitesi’ne ulaşmak isteyen öğrencilerimiz metrobüsle Topkapı’ya ulaştıktan sonra Gayrettepe otobüslerine binerek okullarına ulaşabilirler.

BEŞİKTAŞ CİVARINDAKİ ÜNİVERSİTELER
Beşiktaş ve civarında bulunan üniversitelerde okuyan öğrencilerimiz, metrobüsle Topkapı’ya ulaştıktan sonra tramvayla Kabataş’a gelebilirler. Kabataş’tan İETT otobüslerinin servisleriyle Beşiktaş’a toplam 50 dakika içerisinde hiçbir trafik sorunu ile karşılaşmadan ulaşabilirler. Ayrıca Avcılar iskelesinden sabah 07.30 da kalkan Kadıköy deniz otobüsüne binip Kabataş’ta inebilir oradan yürüyerek 10 dakikada okullarına gidebilirler

İLETİŞİM

İletişim


    • T:
    • M:0533 376 68 12 – 0533 691 11 97
    • info@oktanyurtlari.com
    • Screen Shot 08-04-17 at 07.47 PM

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Konu

İletiniz